• Неодамнешно
  • -25 %
Шарм Античките Злато Метал Multicolor Кристал Смола Мини Коса Канџи Жени, Девојки Коса Клип Рак Гроздобер Коса, Накит

Шарм Античките Злато Метал Multicolor Кристал Смола Мини Коса Канџи Жени, Девојки Коса Клип Рак Гроздобер Коса, Накит

DEN 124.00
DEN 165.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2522052
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Тип:
Губење На Канџи
Бренд Име:
joyme
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
свадба коса додатоци:
Цвет Коса Канџи
косата клипови:
Коса, Накит
гроздобер коса канџи:
рак ноктот
свадба коса:
косата клип рак
Губење На Канџи:
Косата Клип За Жени
косата канџи за жени:
косата клип
Косата Клипови За Жени:
свадба коса додатоци
Стандарди За Безбедност:
CE доведе слободни никел слободни
свадба коса, накит:
Bijoux Femme

Слични производи во категоријата