• Неодамнешно
  • -31 %
ТОМО 10inch Ombre Marlybob Капчиња Плетенки 24roots/пакет Афро Откачен Пресврт Влакна Синтетички Kanekalon Капчиња Екстензии за Коса

ТОМО 10inch Ombre Marlybob Капчиња Плетенки 24roots/пакет Афро Откачен Пресврт Влакна Синтетички Kanekalon Капчиња Екстензии

DEN 338.00
DEN 489.60

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Kanekalon
Боја : Различни 5 Бои На Располагање, Како Слики(Можат Да Се Разликуваат Од Страна На Мониторот)
Тежина : 10inch 24 Strands = 1 Pack,
Стил : Може Да Се Постигне На Различни Стилови
Is_customized : Да/ Синтетички Плетење На Косата Екстензии
Брза испорака : DHL : 3-7days
Економски превозот : e Packet : 7-15days Aliexpress Влакно Превозот : 19-39days Кина Пост Воздух Mail(Европската) : 10-25days
Обично, вашиот пакет ќе биде предаден во рок од 24hours по приемот на плаќање освен во недела и Празник.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот ,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
ако сакате различна боја, pls да ни оставите порака што бои што сите сакаат кога цел, тогаш ние ќе брод до вас како што го прашав.

Клучни карактеристики

Протегала должина:
10inches
Најголемиот Дел Се Купи:
3Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 9Pcs/Многу
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Текстура:
Откачен Пресврт
Бренд Име:
ТОМО
Предмети по Пакет:
24strands/пакет
Материјал Одделение:
Kanekalon

Слични производи во категоријата