• Неодамнешно
  • -20 %
1 Единица HDMI2.0 Верзија Женски Женски Приклучок за Штекер 23x36mm Слот Приклучок Директно Приклучокот HDMI За Ѕид се Соочуваат со Плоча

1 Единица HDMI2.0 Верзија Женски Женски Приклучок за Штекер 23x36mm Слот Приклучок Директно Приклучокот HDMI За Ѕид се Соочуваат

DEN 129.00
DEN 161.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно и helpfup за нашите долгорочни бизнис. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обрати вашите грижи. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Или, можете да изберете да имате замена. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Боја : Бела Тип : HDMI2. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ви благодариме на соработката !. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Клучни карактеристики

Стандард:
Universal Plug
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
UKITSON
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Број На Модел На:
128HDMI2.0
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Ѕиден Штекер Слот
боја:
бела и црна
димензија:
23x36mm
компатибилен за:
86mm или 120mm Ѕидниот Штекер
Апликации:
Хотел/ Office/ Home/ Училиште/Сала За Состаноци
слот тип:
HDMI2.0
Пакување:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци

Слични производи во категоријата