• Неодамнешно
  • -5 %
Новиот Мотор Чад Леќа Задните Опашка Светлина Интегрирани LED Кочница Пак Сигнали Taillight За Kawasaki ZX10R ZX-10R ZX 10R 2004 2005

Новиот Мотор Чад Леќа Задните Опашка Светлина Интегрирани LED Кочница Пак Сигнали Taillight За Kawasaki ZX10R ZX-10R ZX 10R 2004

DEN 696.00
DEN 732.96

Количината на стоката
Това е достапна


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл?
Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,ti може да трае до 20 работни дена,а ние
соработува со DHL(5-7days), и ЕМС (13-20days) за време на испорака
Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.Законите во врска со овој производ се разликува од држава/покраина да држава/покраина.Сепак,треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Сите-во-едно интегрирано : парк светла, сопирачките, светлата, & жолта наизменични јачина на светлина. ако вашата земја не може да ot одберете на aliexpress , pls се зборува за нас .Поради истата интернет провајдер СПАМ филтер прилагодувања,вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори,ако haveproblem прима нашите пораки,можеби ќе треба да се користи друга е-маил за контакт.Ако сте unsitisfied со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот,можете да го вратите за arefund(одземање на превозот).1
Вашиот satisification и позитивни повратни информации е многу impotant за нас. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе нарачки
Политика За Испорака
Ние брод на светот,освен APO/FPO.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате. За off road употреба.и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми . Затоа, поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Crystearth
Тип На Објект:
Предупредувачки Сигнал Светлина
Напон:
DC 12V
Fitment:
За 2004-2005 Kawasaki ZX10/ZX10R

Слични производи во категоријата