• Неодамнешно
  • -15 %
Рачно Изработени Злато Коса, Накит Кристал Кристал Коса Чешли Цвет Свадба Коса Клип Barrettes Булчински Headpiece Коса Додатоци

Рачно Изработени Злато Коса, Накит Кристал Кристал Коса Чешли Цвет Свадба Коса Клип Barrettes Булчински Headpiece Коса Додатоци

DEN 428.00
DEN 503.04

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба тиара Материјал : Стакло,Rhinestones, Цинк Легура Процес : рачно изработени Главната Боја : Злато Должина : 12cm Ширина : 7cm Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TUANMING
Тип:
Hairgrips
боја:
Злато
Должина:
12cm
Ширина:
7cm

Слични производи во категоријата