• Неодамнешно
  • -5 %
5PAIR=10PCS 5pcs GT35J321 + 5pcs GT50N322 50N322 ДА-3P

5PAIR=10PCS 5pcs GT35J321 + 5pcs GT50N322 50N322 ДА-3P

DEN 606.00
DEN 637.44

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
50n322 35j321

Слични производи во категоријата