• Неодамнешно
Нов Простор Галакси 3D Дуксери Sweatshirt Мажи/Wome Лабава Тенка Маскирани Sweatshirt Pullovers Тренерки Ѕвезди Маглина Печатени

Нов Простор Галакси 3D Дуксери Sweatshirt Мажи/Wome Лабава Тенка Маскирани Sweatshirt Pullovers Тренерки Ѕвезди Маглина Печатени

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 5 работни дена од потврдена исплатата.Квалитет гаранција : производителот директно! Заштедите време и проблеми во пренесување на стоката од страна на големо или мало.Производ гаранција : производителот директно! Заштедите пари заработени од страна на големо или мало.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена . кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата. За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви. Answer : ___________________________ Note : 1.Како Наруто Cosplay, Final Fantasy Cosplay, Морнар Месечината Cosplay, Хари Потер Cosplay итн. Cosplay Костим трговија на Големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Слични Производи, Ве Молиме Проверете
. Ние продаваат различни видови на носии и додатоци кои може да се види во популарната ACG(Анимација,Стрип,Игра) или филмови итн.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Боја : Како на сликата покаже 3.Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. Тоа е навистина го ценат тоа!!!
Услови за Испорака
1.
Зошто прават бизнис со нас? 1. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница.
За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Streetwear
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
М-QYDM122
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Унисекс
Стил:
качулка
Шема:
Флорални
Тема:
Мода, Хип Хоп
објектот стил:
Суичери Дуксери
Syle:
3D печатење
Формат:
неколку качулка
боја:
мулти-боја
Обликот:
Ѕвезди Маглина 3D Печатење
Должина На Ракав:
Долг Ракав

Слични производи во категоријата