• Неодамнешно
Бренд Маскирани Sweatshirt Мажи/Жени Дуксери Тропски Шуми Печатење на 3D Суичери Со Капа Мажите Hoody Спортски

Бренд Маскирани Sweatshirt Мажи/Жени Дуксери Тропски Шуми Печатење на 3D Суичери Со Капа Мажите Hoody Спортски

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.Боја : Како на сликата покаже 3.
Зошто прават бизнис со нас? 1. Answer : ___________________________ Note : 1.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата. Она што е уште поважно, овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките или страни или други специјални прилики.Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само .Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата.
Повеќе детали
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ ВАШАТА ГОЛЕМИНА НА :
Однос на Налози
1,Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од (7) дена од денот на испорака. За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
4,Ако сте задоволни со нашата предмети,може ли да ве молиме да ни остават активни повратни информации .

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Streetwear
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
М-QYDM161
Знаци:
Унисекс
Стил:
качулка
Тема:
Моден
објектот стил:
мажите суичери
Syle:
3D печатење
Формат:
неколку качулка
Обликот:
Тропски Шуми 3D Печатење
Оддел:
Cosplay Јакна
Occassion:
Ноќта на вештерките
Шема:
Флорални
Сезони:
есен,пролет

Слични производи во категоријата