• Неодамнешно
Нова 2 КОМПЈУТЕРИ*56LED 455mm 40 Инчен LED светлото лента за SLED 2010SVS40

Нова 2 КОМПЈУТЕРИ*56LED 455mm 40 Инчен LED светлото лента за SLED 2010SVS40

DEN 849.60

Количината на стоката
Това е достапна


оригиналниот нов дел
Answer : ___________________________ Note : Конектор исто и добра работа
цена за 2 КОМПЈУТЕРИ LED светлото бар

Клучни карактеристики

Бренд Име:
beented
Број На Модел На:
SLED 2010SVS40
Со USB:
SLED 2010SVS40
is_customized:
SLED 2010SVS40
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Слични производи во категоријата