• Неодамнешно
  • -18 %
2017 Нова Мода Гроздобер Барок Headband Кристал Кристал Пчела Инсекти Hairbands Злато Лист Круна Бисер Невестата Коса, Накит Подарок

2017 Нова Мода Гроздобер Барок Headband Кристал Кристал Пчела Инсекти Hairbands Злато Лист Круна Бисер Невестата Коса, Накит

DEN 787.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

2017 Нова Мода Гроздобер Барок Headband Кристал Кристал Пчела Инсекти Hairbands Злато Лист Круна Бисер Невестата Коса, Накит Подарок
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.
Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!
Ако имате било questure ,не заборавајте да контактирате со нас !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
poppetlove
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NC029
Тип:
Hairbands
боја:
како слика
Материјал:
Метал
Вид:
Свадба Headband
is_customized:
yes
Употреба:
Костимот Декорација,Косата Додаток
Обликот:
како Слика
Место на Потекло:
cn
Тип:
Декоративни Цвеќиња &Headwear
погоден:
жена

Слични производи во категоријата