• Неодамнешно
реално 18 кралската барок зелена бал Средновековниот фустан суд кралицата Ренесансата Gown гроздобер Викторија фустан Belle топка

реално 18 кралската барок зелена бал Средновековниот фустан суд кралицата Ренесансата Gown гроздобер Викторија фустан Belle

DEN 6144.00

Количината на стоката
Това е достапна


1-3cm надоместок
Само фустан, не се вклучат сите други accessorys!

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Бренд Име:
TAOPU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
средновековниот
Одделот За Името:
Возрасни
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Период Носии

Слични производи во категоријата