• Неодамнешно
INA282AIDR INA282AID INA282A INA282 SOP8 Нови Оригинални

INA282AIDR INA282AID INA282A INA282 SOP8 Нови Оригинални

DEN 1104.00

Количината на стоката
Това е достапна

3 , бебето најчесто се зема во вид, но постојат некои разлики Постои.Hui Ченг Електроника(Х. Од страна на клиентот страна . Линија Отпорник : 1/8 W, 1/6 W, 1/4 W, 1/2 W, 1 W, 2 W, 3 W, 5 W, како и во Линија на отпор. Поддршка на работењето на компанијата доби, како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност , бидејќи различни, има Нови сорти се додадени , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да се купи повеќе предмети , може да се направи листа , Колона имиња и добар квалитет , јас ќе ви дадам цена . Бидејќи Ние се продаваат стока се сложени параметри и пакување Разлики, сите Без контакт директно фотографиран за плаќање не може да биде предаден да се надоврзе ! Со Ова Совет ! ! Совети (ве молиме прочитајте ги внимателно пред да сакате да се пука ) : 1 , бидете сигурни да бренд саканиот производ , суфикси и пакет иглички Надолу за да ни прво да се потврди ! 2 , поради брзиот развој на потрошувачка на електронска компонента Циклус , или сопственикот на зафатен заборавив полица производи се надвор Акции , па ве молиме да се фотографира пред прашуваат дали стоката . Tantalum : 0603 (1608), P (2012), A (3216), B (3528), C (6032), D (7343), E (7343 D) модел пакет . Чип Кондензатори : 0201,0402,0603,0805,1206,1808,1812,2220 итн. Поради различни години на потекло и производство на Електронски компоненти и сопствен код и фонт, боја серии Печатење, итн. ( Фиксни отпорници, променливи отпорници, thermistors, Varistors, осигурувачот отпорници , испуштање отпорници ) SMD отпорник : 0201,0402,0603,0805,1206,1812,2010,2512 Пакет отпор Производители на електронски компоненти за да се обезбеди помошни услуги за Поддршка на испорака на квалитетот на прво место искреност првите директни. 4 , стандарден пакет , актуелната состојба да реши , пред да се земе стоката , ве молиме контактирајте со нас па се Утврди превозот во одредувањето на локацијата. По проверка, дали друг линк со , па јас не се земе злато, но тоа е лесно за мене. Таму може да бидат различни, физички и слики може да бидат серија Е во согласност, но не влијае на користењето. IC IC : моќ модул , ТВ IC, аудио IC, DVD плеер IC, ВИДЕО IC, PC IC, тастатура IC, комуникација IC, камера IC, далечински управувач IC, аларм IC, врата IC, флеш IC, музика IC, за контрола на температурата IC, часовници IC, електрични играчки , IC и други интегрирани кола.

Клучни карактеристики

Стандард:
оригиналната стандард
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Број На Модел На:
INA282AIDR
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард

Слични производи во категоријата