• Неодамнешно
  • -5 %
1pc SEEYULE 06D 121 111G / 06D121111G Мотор Coolant Термостат со Станбен 87c За Audi A4 2.0 L A4 Quattro 2.0 L 2005-2009

1pc SEEYULE 06D 121 111G / 06D121111G Мотор Coolant Термостат со Станбен 87c За Audi A4 2.0 L A4 Quattro 2.0 L 2005-2009

DEN 1254.00
DEN 1320.48

Количината на стоката
Това е достапна

1pc SEEYULE 06 D 121 111 G / 06 D121111 G Мотор Coolant Термостат со Станбен 87c За Audi A4 2.0 L A4 Quattro 2.0 L 2005-2009
Дел No : 06 D 121 111 G / 06 D121111 G / 06 D 121 111 G
Име : Мотор Термостат Coolant
Големина : Прибл. 18cm x 14cm x 8cm
Примена : За Audi A4 2.0 L A4 Quattro 2.0 L 2005-2009
Пакет се вклучени : 1pc x 06 D 121 111 G Мотор Coolant Термостат со домување
Почитувани Купувачот, ве молиме проверете Дел Не и Слики внимателно пред да ја купите.

Клучни карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Дијаметар:
14cm
Објектот Должина:
18cm
Материјал Тип:
ABS + Челик + Бакар+Алуминиумски
Објектот Тежина:
0.28kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
8cm
Зафатнина:
2.0 L
Година:
2005-2009
Специјални Функции:
Мотор Термостат Coolant
Име На Модел:
06D 121 111G / 06D121111G
Бренд Име:
SEEYULE
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Дел No:
06D 121 111 G / 06D121111G
Големина:
Approx. 18cm x 14cm x 8cm
Примена:
За Audi A4 2.0 L A4 Quattro 2.0 L 2005-2009

Слични производи во категоријата