• Неодамнешно
  • -30 %
Нови Гроздобер Кожа Плик Чанти Голем Капацитет Патент Mens Канџите Wristlet Чанта Чанта Домот Вечерни Торба Мобилни Торбичка

Нови Гроздобер Кожа Плик Чанти Голем Капацитет Патент Mens Канџите Wristlet Чанта Чанта Домот Вечерни Торба Мобилни Торбичка

DEN 832.00
DEN 1188.00

Количината на стоката
Това е достапна


Торба големина на : 29*19*2 cm
Забелешка : вистинската слика е потемна ,како што е подолу прикажано

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
плик
Чанти Тип:
Ден Канџите
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GUMST
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
V037
Затворање Тип:
маска
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Стил:
Англија Стил

Слични производи во категоријата