• Неодамнешно
2018 Специјални Понуди Нов Дизајн За Кликнете На Стоматолошки Ортодонтски Невидливи Протези Складирање Кутија Retainer Случај

2018 Специјални Понуди Нов Дизајн За Кликнете На Стоматолошки Ортодонтски Невидливи Протези Складирање Кутија Retainer Случај

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


Помош Otrhodontic пациенти Складирање невидливи протези или прскалки, исто така, може да Складирање на Забите chewies
Т/T, Western Union, Pay Pal. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Пакување детали
1pc на бокс
Shippment време
1-3 дена
Ние брод на светот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред породувањето.
Ние сакале да бидат задоволни 100% ! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
од aliexpress би сакал да ви се заблагодарам за вашето купување.Сакаме да бидете сигурни дека сте целосно задоволни со производот кој сте го купиле.Ако сте задоволни , ве молиме да се земе еден миг да ја напушти ни повратни информации. Ако не сте задоволни од која било причина со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да го реши сите проблеми и ние секогаш сме openning да било предлог што може да го направи ни подобро продавачот.
Складирање невидливи протези

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
ортодонтски протези
Број На Модел На:
Д-000
Бренд Име:
DOMERY
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
ABS+PC
Име на производ:
Стоматолошки ортодонтски невидливи протези складирање кутија
боја:
Виолетова +сива
Функција:
Складирање невидливи протези
Употреба:
Дом /Канцеларија /Патување
Сертификат:
CE
Пакување Детали:
1pc на бокс
време на испорака:
5 дена

Слични производи во категоријата