• Неодамнешно
  • -36 %
Солидна Galoshes Дожд Чизми За Мажи Гума Водоотпорен 2017 Мода Високи Rainboots Gummistiefel Риболов Вода Чевли Botas Hombre

Солидна Galoshes Дожд Чизми За Мажи Гума Водоотпорен 2017 Мода Високи Rainboots Gummistiefel Риболов Вода Чевли Botas Hombre

DEN 1795.00
DEN 2804.64

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5, 12
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
Гума
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Rainboots
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Функција:
Водоотпорен
Шема:
Полна Боја
Применливи објект:
Младите (18-40 години)
Сезоната:
Лето

Слични производи во категоријата