• Неодамнешно
  • -35 %
Batzuzhi Италијански Стил Мажите Чевли Метал Пети Глуждот Чизми Мажите Луксузни Вино Црвено Gneuine Кожа Партија, Свадба, Пистата Кратки Чизми

Batzuzhi Италијански Стил Мажите Чевли Метал Пети Глуждот Чизми Мажите Луксузни Вино Црвено Gneuine Кожа Партија, Свадба, Пистата

DEN 4212.00
DEN 6480.00

Количината на стоката
Това е достапна

3) ве Молиме да ни даде можност да реши проблеми,ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата на у може да имаат и обидете се да се направи сè за да ги реши овие Прашања. Како да се измери вашата десна нога должина? Проверете подолу слика : ве Молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM-9. Но, различни стилови на чевли со различни insole должина. 4) Ако u имате било какви прашања , добредојдовте на нас, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, ви благодариме за вашето време. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или другите.24 Инчен EUR43=USmen 9. 3) не може да се врати или размена на сите производи, дури и оние што се во совршена состојба во секое време пред цел завршување. 2) Ако u може да не добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување.
Рачно Изработени Чевли Со Врвен Квалитет!
Личност Убав!
Ве молиме изберете ја вашата големина внимателно пред да направите нарачка! Ви благодариме!!
Ве молиме мерка вашиот точни нога должина правилно ! Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. Кога ќе ја прими, ние ќе се врати пари на u или брод повторно, но u мора да плаќаат за превозот цена, и ве молам обезбеди чевли без да се оштети.
Ве молиме проверете ја вашата големина тука !
( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM-9.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM-10. 2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или orthers. Ако одлучите да US8. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. 6) Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Pleated
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Batzuzhi
Подигнете Тип:
Западен
Пети Форма:
Посочи Пети
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
NTB16
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Одделот За Името:
Возрасни
Име 1:
адвокатско се облекува чизми
Име 2:
мажите кожени чизми
Име 3:
Партија Чизми Мажи
Процесот:
Лепило
Декорација:
шарм

Слични производи во категоријата