• Неодамнешно
  • -22 %
Аниме D. Сиво-човек Hallow Lenalee Ли Cosplay Костими Униформа Облека се Облекуваат

Аниме D. Сиво-човек Hallow Lenalee Ли Cosplay Костими Униформа Облека се Облекуваат

DEN 3519.00
DEN 4512.00

Количината на стоката
Това е достапна


Напомена : Ако ќе го прилагоди овој костим ,(ве молиме бидете сигурни да ми кажете вашата висина, тежина,биста,половината,колковите,тоа improtant за мене)Остават порака ако не го имаат на вашата големина, јас ќе го направи ова за вас според вашиот избор големина ,и кориснички thiscostume треба 7-15days,ве молиме почекајте

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Извор:
D. Сива-man
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
D. Сива-man
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук, Lycra, Лен
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Слични производи во категоријата