• Неодамнешно
  • -13 %
Ice Cube Замрзнување Мувла Пиво Вино Силикони Пудинг Желе Чоколадо Создателот Cookie Мувла 24 Квадратни Мрежи Кујна Бар Алатка F310

Ice Cube Замрзнување Мувла Пиво Вино Силикони Пудинг Желе Чоколадо Создателот Cookie Мувла 24 Квадратни Мрежи Кујна Бар Алатка

DEN 165.00
DEN 189.60

Количината на стоката
Това е достапна


Топла Силикони Замрзнување Мувла Бар Пудинг Желе Чоколадо Создателот Мувла 24 Ice Cube
Опис :
Материјал : нога одделение силиконски
Ice cube големина : 3cm x 3cm
Машина за миење садови безбедно
Боја : како на сликата покажува
Материјал : Долго-траен, бледнеат-отпорни бои силикони Димензии (секоја лента) : 12.5 cm x 18cm x 2.8 cm
Пакет Се Вклучени:
1 x силикони ice cube мувла

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
нашите негуваат
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
силиконски ice cube мувла
Торта Алатки Тип:
Ice Cube
Ice cube Големина:
3cm x 3cm
Целата Фах Големина:
12.5 cm x 18cm x 2.8 cm

Слични производи во категоријата