• Неодамнешно
  • -5 %
Дами Монтажни Лажни Јаки Женска Прилагодливи Биста Рачно Изработени Дијаманти Црна Лажни Кошула Јака A292

Дами Монтажни Лажни Јаки Женска Прилагодливи Биста Рачно Изработени Дијаманти Црна Лажни Кошула Јака A292

DEN 388.00
DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Најлон,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Врски Тип:
Монтажни јаки
Број На Модел На:
a292
Стил:
Моден
Бренд Име:
SARACA ASOCA
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни

Слични производи во категоријата