• Неодамнешно
  • -10 %
KITEAL Божиќ Подарок жолто злато боја 17 18 19 cm кутија синџир Шарм хривнија за жени мажи сидро спорт

KITEAL Божиќ Подарок жолто злато боја 17 18 19 cm кутија синџир Шарм хривнија за жени мажи сидро спорт

DEN 208.00
DEN 230.88

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл. Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии.
Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен Стил
Состојба : 100% Сосема Нов
Висок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјај
Без никел/ antiallergic
ГОЛЕМИНА : тежина : 6
производ информации Информации :
тежина : 6g
Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
Ако ви треба подарок кутија, Можете да платите за од
1).com (промена # да @)
2).ние навистина треба вашата поддршка.Ви благодариме!
.com (промена # да @)
__Skype : Qing_jewelry#163.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект,
1).

Клучни карактеристики

Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
as the pic
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Слични производи во категоријата