• Неодамнешно
Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик StirringFree Брод Калај 500ml Мешање Стакло се користи од страна на Добрите и на Аматери Слично

Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик StirringFree Брод Калај 500ml Мешање Стакло се користи од страна на Добрите и на Аматери

DEN 944.64

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени од нерѓосувачки Челик Широк устата и база, beaker-како spout за непречено се прелива Лесно да подсладите iced чај или се вклопуваат во infusions на muddled овошје, зачини и билки за да се воздигне партија пијалоци и коктел рецепти Овој класичен bartending алатка е совршен за мешање омилени коктели и е сигурен да биде главен за вашиот бар за време дојде на средби со пријатели или членови од семејството (120mm) висина x (82mm) дијаметар Капацитет : 500ml Боја : Сребрена/Бакар Позлатен/Злато Позлатен

Клучни карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Дијаметар:
5-10cm
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
cocktailgeek
сертификација:
ФДУ
Лентата За Алатки Тип:
Мешајќи Калај

Слични производи во категоријата