• Неодамнешно
  • -35 %
CC Tiaras И Коронки Hairbands Барок Бисер Романтична Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Луксузни Накит CZ Подарок HG886

CC Tiaras И Коронки Hairbands Барок Бисер Романтична Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Луксузни Накит CZ Подарок HG886

DEN 794.00
DEN 1221.60

Количината на стоката
Това е достапна


CC Tiaras И Коронки Hairbands Барок Бисер Романтична Ангажман Свадба Коса Додатоци За Невестата Луксузни Накит CZ Подарок HG886
Информација за производот :
1.Повод : свадба,ангажман
4. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.Барокот романтични принцеза круна
3.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго.Главниот камен : кубни циркони
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Tiaras
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CC&BYX
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Тип:
Tiaras
hairband:
свадба коса додатоци
Церемонија Headdress:
tiaras и коронки
свадба коса додатоци:
Коса Додатоци
Стил:
барок стил
невестата додатоци:
Коса, Накит
Ангажирање Додатоци:
Романтични Бисер
косата орнаменти:
Гроздобер
materical:
Кубен Циркони
дизајн:
рачно изработени монистра
Обликот:
Тркалезна Форма

Слични производи во категоријата