• Неодамнешно
  • -10 %
Многу 10pcs TP-LINK TL-MR3020 150Mbps Portable 3G/4G безжичен wifi repeater рутер (лого по случаен избор)

Многу 10pcs TP-LINK TL-MR3020 150Mbps Portable 3G/4G безжичен wifi repeater рутер (лого по случаен избор)

DEN 16416.00
DEN 18240.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
TL-MR3020
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 n,802.11 g,802.11 b
Тип На Мрежа:
4G/3G
Бренд Име:
ZTE
Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 b/g/n
Max. LAN Податоци го Оценувате:
150Mbs
Производи Статус:
Акции
Max. LAN Податоци го Оценувате:
150Mbps

Слични производи во категоријата