• Неодамнешно
  • -36 %
Гумени Чизми за Дожд Мажите Зима Рибарски Чизми Високи Вода Чевли Пвц Gummistiefel Rainboots Рамен Против пролизгување Плус Големина 46 Бесплатен Превозот

Гумени Чизми за Дожд Мажите Зима Рибарски Чизми Високи Вода Чевли Пвц Gummistiefel Rainboots Рамен Против пролизгување Плус Големина

DEN 2495.00
DEN 3898.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5, 12
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
Гума
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Rainboots
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Мешани Бои
is_handmade:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
боја:
Сина и жолта боја жолта зелена боја
Шема:
боја
Функција:
Водоотпорен
Големина:
39 40 41 42 43 44 46
единствена материјал:
Гума

Слични производи во категоријата