• Неодамнешно
(Min. Нарачката е $10) YUTENG 6mm Мешани Камен Круг Бисери Ѓердан 30 инчен SAM_7798

(Min. Нарачката е $10) YUTENG 6mm Мешани Камен Круг Бисери Ѓердан 30 инчен SAM_7798

DEN 899.52

Количината на стоката
Това е достапна

Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не грижете се,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не DHL
Мешани наредби :
Минимална нарачка е 10 американски долари,Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е на располагање)
* * * Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете локација за подигнување на превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и DHL не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со DHL кога ќе изберете локација за подигнување на бесплатен превозот. Ако не,ние ќе ги испрати со мешавина боја.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок?
Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност , така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress.
Ве молиме не ни прашуваат за повеќе попуст, ќе нема одговор и не обезбедуваат екстра попуст.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
SAM_7798
Ѓердан Тип:
влакно
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Должина:
30 inch
is_customized:
Yes
Големина:
6mm
Материјал:
Мешани Камен
Местото на Оригиналот:
Guangdong,Кина
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SAM_7798
Стил:
Класичен
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија/Ангажирање/Годишнината/Свадбата
Тип На Објект:
ѓердан

Слични производи во категоријата