• Неодамнешно
4pcs 2 поставете Професионални Skidproof Костец Пот Блок Handdle Висат handhold За Sony Playstation 4 PS4 PS4 Тенок PS4 Про Контролер

4pcs 2 поставете Професионални Skidproof Костец Пот Блок Handdle Висат handhold За Sony Playstation 4 PS4 PS4 Тенок PS4 Про Контролер

DEN 954.24

Количината на стоката
Това е достапна


Професионални Skidproof Костец -Најголемиот Додатоци за вашата игра и заштитени безбедност
Суштински треба - Овој производ е дизајниран да се реши прашањето за гејмери кои рацете на пот многу,додека тие се држи нивната конзола за долг период на време.За оваа причина,имајќи не лизгава handhold се гледа како клучен треба за секој гејмер.
ЕКО-МАТЕРИЈАЛ - површината на овој skidproof зафат е обложен со гума текстура,на која е еко-пријателски,не-токсични и мека.Оваа одредена текстура, секако, подобрување на гејмер ефикасноста преку намалување на напнатоста на одржување на контролорот за долго време.
Висат&Play - лесен installtion се гледа како на важен елемент за корисници.За оваа причина,не постои amu посебна потреба за инсталирање на овие убави костец.Единственото нешто што треба да направите е да се откажам од нив на вашата конзола на мирен начин.
Пакет се вклучени;
2 Поставува Стапица за PS4 Контролер

Клучни карактеристики

боја:
1black 1white
Со USB:
no
is_customized:
no
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Број На Модел На:
YXPJ00334BK
SONY Модел:
PlayStation4

Слични производи во категоријата