• Неодамнешно
  • -5 %
Анимација учител Јапонија cos cos Cosplay хром черепот облека

Анимација учител Јапонија cos cos Cosplay хром черепот облека

DEN 2325.00
DEN 2447.52

Количината на стоката
Това е достапна

2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,што е потребно 30-50days во различни земји,60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка. 3, Големина може да се 5cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината. 4. ако сте задоволни со трансакцијата, ве Молиме да се земе еден миг да ја напушти 5 Ѕвезди повратни информации за нас .Ако поради некоја причина, можете да се чувствуваат ние заслужуваат било помалку од 5 Ѕвезди, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на оспорување ако не сте задоволни со нашите производи.ние ќе работиме надвор, така што ќе се совршено задоволни. 5. Купувачот се грижи за сите Custome царинење прашања

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Приватен учител
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Број На Модел На:
Приватен учител
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Единствен Платно
Знаци:
Хром Dokuro
Компоненти:
Око маска, перика, губење на нето појас

Слични производи во категоријата