• Неодамнешно
Палка 2 Брзина Оџакот одговара за Keihin TM ЈП 28 PWK ОКО 30 Mikuni Carburetor Доза 50 портокалова боја хидрати оџакот carburettor

Палка 2 Брзина Оџакот одговара за Keihin TM ЈП 28 PWK ОКО 30 Mikuni Carburetor Доза 50 портокалова боја хидрати оџакот carburettor

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна


Палка 2" Брзина Оџакот Keihin TM ЈП 28 PWK 28 Carburetor Доза 50mm (портокал) ,30pwk ОКО и така натаму , неговата листата е за ЕДЕН 2 инчи долго сина елоксирани палка алуминиум брзина магацинот за (Воздухот 50mm), како што се Keihin PE28, PWK28 28 OKO и Mikuni TM28. Три прицврстување завртки се опфатени со секоја брзина магацинот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SherryBerg
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
1inch
Специјални Функции:
хидрати дел
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
al

Слични производи во категоријата