• Неодамнешно
  • -22 %
Добар Квалитет Безбедно Смола Деца Лето Буци Жолта Бисери Ѓердан Девојки Фестивал за Промоција Роденден, Убаво Подарок Накит WX851

Добар Квалитет Безбедно Смола Деца Лето Буци Жолта Бисери Ѓердан Девојки Фестивал за Промоција Роденден, Убаво Подарок Накит

DEN 204.00
DEN 261.60

Количината на стоката
Това е достапна


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Детали За Производот :
Добар Квалитет Безбедно Смола Деца Лето Буци Жолта Бисери Ѓердан Девојки Фестивал за Промоција Роденден, Убаво Подарок Накит WX851
Стил : Деца Деца Shambhala Ѓердан,DIY Буци Бисери Ѓердан ѓердан
Материјал : Акрилик монистра
Монистра, големина : 20mm
Должина : Околу 35cm,да ја прошири синџир 5cm
Тежина : 84g/парче
Одговара возраст : 3-18years деца,деца,жени,дама
Пакување : Sigle Opp вреќа

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
cm
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
влакно
Пол:
Девојки
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
35+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
WX851
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Девојки буци,Shambhala,деца накит додатоци,деца бисери ѓердан
монистра големина:
20mm
Процесот:
DIY Рачно Изработени
Производство Канал:
На пазарот нашите сопствени производи
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
3-18 години деца,девојки, жени,дама
боја:
МИКС ОД БОИ
Обликот:
bowknot

Слични производи во категоријата