• Неодамнешно
Rad-7 SpO2 Педијатрија Мека Совет Пулсот Сензор Сонда 2201 DCI-DC-3 Виножито Црвено 20Pin

Rad-7 SpO2 Педијатрија Мека Совет Пулсот Сензор Сонда 2201 DCI-DC-3 Виножито Црвено 20Pin

DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна


Виножито Компатибилен Pedaitric Мека Совет Прст Sp O2 Сензор за Апликација : Ова Компатибилен Masimo Виножито сензор за употреба со Masimo набљудувачите што бараат Masimo Виножито сензори да го прочитате Sp O2, Sp CO (јаглерод моноксид) и Sp Met (methemoglobin). ОЕМ : 2201 DCI-DC-3 (Возрасни Клип) 2069 DCIP-DC-3 (Детска Клип) тип на Сензор : B : возрасни прст клип C : детска прст клип D : возрасни прст совет E : детска прст совет Ф/М : родени силикон wrap/Y стил заврши G/H : возрасни уво клип/ветеринар клип Забелешка : ве Молиме кажете ни која специфичен тип на сензор што треба кога ќе го поставите цел,ви благодариме!

Клучни карактеристики

Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
Големина:
3m
Функција:
sp02 сензор
Број На Модел На:
CSL0128E
Тип:
педијатрија мека совет
Изолација Материјал:
TPU
боја:
сива
конектор:
11pin
Сертификат:
CE&ISO
примерок:
avalible
Гаранција:
12month

Слични производи во категоријата