• Неодамнешно
  • -30 %
INSTANTARTS Смешно 3D Белиот Џеб Тексас Мачки Печатени Девојки и Момчиња Drawstrings Кеси Softback Складирање Ранци на Децата Schoolbags

INSTANTARTS Смешно 3D Белиот Џеб Тексас Мачки Печатени Девојки и Момчиња Drawstrings Кеси Softback Складирање Ранци на Децата

DEN 336.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
instantarts
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот:
Drawstrings кеси
боја:
шарени
Функција:
shoolbags,bookbag,ранец
Стил:
се патува,оди на училиште,шопинг,дневна
Се Справи Со/На Рака Тип:
Се Справи Со/На Рака Тип
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
string
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Техника:
3d домашно милениче куче печатење
Големина:
41cm*34cm

Слични производи во категоријата