• Неодамнешно
  • -30 %
5Pcs/Set 2 Начин Dotting Пенкало Marbleizing Сликарство Алатка Помине Уметност Точка За Гел лак УВ Гел Ноктите Дизајн на Нокти Сликарство DIY Алатки

5Pcs/Set 2 Начин Dotting Пенкало Marbleizing Сликарство Алатка Помине Уметност Точка За Гел лак УВ Гел Ноктите Дизајн на Нокти

DEN 88.00
DEN 125.76

Количината на стоката
Това е достапна

Се враќа : Вие не може да има никаква причина за да се вратите во рок од 15 дена после потврда на приемот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Dotting Алатка
боја:
Жолта,Зелена,Сина,Розова,Бела
Материјал:
Акрилик
Големина:
5Pcs/Set
Број На Модел На:
NT901

Слични производи во категоријата