• Неодамнешно
20pcs/set Помине Уметност Дизајн Сликарство Алатка Пенкало полски Четки Поставени Комплет Професионално Стилизирање Помине Опрема, Алатки за Цртање

20pcs/set Помине Уметност Дизајн Сликарство Алатка Пенкало полски Четки Поставени Комплет Професионално Стилизирање Помине Опрема,

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Описи : 1. Сет на 15pcs помине уметност дизајн, сликарство, цртање четки, вклучувајќи dotting алатка, агол четка, фан четка, пескарење четка, рамни четка, сликарска четка, разголување четка и цртање четка за цртање парична казна помине уметност. 2. Сет на 5pcs помине уметност dotting алатки со 2 завршува секој : Едниот крај со поголем топката и друг крај со помал топка за различни marbleizing и dotting работа,тоа исто така може да се користат за креирање на точки на уште или намалување на големината и да пилула точки во petal форми, кога прават фино детални цвеќиња. Answer : ___________________________ Note : Вклучувајќи врежан pen, пенкало совет, свиткана, лесно да се работи, не Е оштетен при транспорт.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
HUAMIANLI
Број На Модел На:
1544
Материјал:
Пластични
Големина:
15cm
Тип На Објект:
Dotting Алатка
Модел:
20 гранки
Спецификации:
15cm
Рок На Траење:
6 години
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Козметички карактеристики:
Употреба ефект

Слични производи во категоријата