• Неодамнешно
  • -8 %
CNIM Топла 24 Мелодија Мелодија Дигитални Безжични Вратата Бел Свири Алармот

CNIM Топла 24 Мелодија Мелодија Дигитални Безжични Вратата Бел Свири Алармот

DEN 264.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

CNIM Топла 24 Мелодија Мелодија Дигитални Безжични Вратата Бел Свири Алармот
Без жици е потребно, лесно да се вклопи
за слушно оштетени
Замислете одлична изведба, 24 различни видови на убави звуци за вашиот избор
Слободно промена на вашата посакувана мелодија
100% Нови
Блиц светлина кога посетител притискање на копчето на далечинскиот
LED работи индикатор за светло
Изберете вашиот омилен звук со притискање на копчето на страна на вратата бел
Боја : бела
Како да го користите :
Нежно притиснете на мали јазот на долната страна на далечински контролер со рамен шрафцигер
Отворете го Капакот на батеријата од далечинскиот управувач, вметнете 1 компјутер "12 V 23 НА" батерија (вклучен) и соберат назад го Поклопецот на батеријата
Се држи на далечинскиот управувач на вратата станица со двострано лента
Вметнете 2 компјутери, "АА" големина на батерија (не е вклучен) во приемник
Совети : Замена на батерии кога на вратата не функционира
1 x Безжична вратата бел
1 x Врата предавателот
1 x Двојно се соочуваат со лепило

Клучни карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Врата Тип:
Безжичната
Број На Модел На:
SZ-CNIM-I029544
Извор На Енергија:
Батеријата
Тип:
Doorbells

Слични производи во категоријата