• Неодамнешно
  • -51 %
Есен, Зима Мода Sashes Бела Патка Надолу Грб Жени Маскирани Прилагодливи Половината Надолу Долго Јакна Windproof Женски Outwears Mw165

Есен, Зима Мода Sashes Бела Патка Надолу Грб Жени Маскирани Прилагодливи Половината Надолу Долго Јакна Windproof Женски Outwears

DEN 1844.00
DEN 3763.68

Количината на стоката
Това е достапна


Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот.
2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето.
Големина Детали :

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав S 107 84 36 59 108 M 87 37 60 L 109 90 38 61 XL 110 94 39 62 2 XL 110 98 40 63 3 XL 110 102 41 64
Пакет Содржина :
1 x Грб
Производот Се Покаже :

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Wome Надолу Палта Mw165
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината,Џебови,Sashes
Материјал:
Полиестер,Најлон,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Дебелина:
Тенка
Затворање Тип:
Двојно Гради
Бренд Име:
ECTIC
Тежина:
About 0.55Kg
Одредување На Тежината:
200g-250g
Облека Должина:
X-Долго
Одредување На Содржина:
80%
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Мода,Слатка,Елегантен,OL,Тенок

Слични производи во категоријата