• Неодамнешно
  • -49 %
Зимски Патка Надолу Јакна Светлина Тенка Плус Големина Задебелување Топло Надолу Палта Parkas Маскирани Тенок Долг Женски Надолу Палта YP0867

Зимски Патка Надолу Јакна Светлина Тенка Плус Големина Задебелување Топло Надолу Палта Parkas Маскирани Тенок Долг Женски Надолу

DEN 3648.00
DEN 7152.00

Количината на стоката
Това е достапна


Зимски Патка Надолу Јакна Светлина Тенка Плус Големина Задебелување Топло Надолу Палта Parkas Маскирани Тенок Долг Женски Надолу Палта YP0867
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо - S 88 110 60 38 - М 92 112 61 39 - L 96 114 62 40 - XL 100 116 63 41 - 2 XL 104 118 64 42 - 3 XL 108 120 65 42 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ASRQXJM
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Тежина:
0.8-1.2kg
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
YP0867
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Одредување На Содржина:
90%
Дебелина:
Дебели
Одредување На Тежината:
200g-250g

Слични производи во категоријата