• Неодамнешно
  • -30 %
Нова Жешка Зима 37 Степен Жените Слабеење Термички Долна Облека Ultrathin Дама Долго Џонс Еластична Лесна Тело Жените Долна Облека

Нова Жешка Зима 37 Степен Жените Слабеење Термички Долна Облека Ultrathin Дама Долго Џонс Еластична Лесна Тело Жените Долна Облека

DEN 513.00
DEN 732.48

Количината на стоката
Това е достапна


Ова долго џонс е високо еластична. Таа е погодна за : Висина : 155-175cm Тежина : 40-70kgs

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Долго Џонс
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Бамбус Влакна
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал:
Spandex,Бамбус Влакна,Микрофибер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
CF8010
Бренд Име:
Feilibin
Големина:
Free Size (suit for height 40kg-75kg )

Слични производи во категоријата