• Неодамнешно
  • -45 %
Ресторан келнерка униформи хотел ресторан келнерка униформи нов дизајн келнерка униформа униформи за келнерите NN0172 W

Ресторан келнерка униформи хотел ресторан келнерка униформи нов дизајн келнерка униформа униформи за келнерите NN0172 W

DEN 1822.00
DEN 3312.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NN0172
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Тип На Објект:
Додатоци
ресторан келнерка униформи:
единствен униформи за келнерите

Слични производи во категоријата