• Неодамнешно
  • -12 %
Смарагд Зелено и Црвено 2 Пара Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Вилицата Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Смарагд Зелено и Црвено 2 Пара Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Вилицата Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 1128.00
DEN 1281.12

Количината на стоката
Това е достапна

3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот. Сите слики се направени автентично страна на PV.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV. Ви благодариме за вашето разбирање.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање само.Поларизирана Замена на Леќи за Вилицата Vented
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Вилицата Vented
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Емералд Зелена & Оган Црвена
Погоден :
За Автентични Вилицата Vented Очила За Сонце Рамка
Количина:
2 пара
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB

Слични производи во категоријата