• Неодамнешно
Трговија на големо 20PCS Етничка eyeglass очила за сонце вратот string кабелот retainer рака Ретро eyewear lanyard носителот 4colors достапни

Трговија на големо 20PCS Етничка eyeglass очила за сонце вратот string кабелот retainer рака Ретро eyewear lanyard носителот

DEN 798.24

Количината на стоката
Това е достапна


Вкупна Должина : околу 65cm
Ширина на Кабелот : за 4mm

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Објектот Должина:
about 65cm in total
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rezemen
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
PLC021

Слични производи во категоријата