• Неодамнешно
  • -15 %
100 Метри Видео Аудио Моќ Проширување видео надзор Кабел За Безбедносна Камера 30M

100 Метри Видео Аудио Моќ Проширување видео надзор Кабел За Безбедносна Камера 30M

DEN 1265.00
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна


100 Метри ВИДЕО АУДИО МОЌ Кабел За видео надзор Камера
Карактеристики :
Оваа 30 M аудио видео моќ кабелот пренесува видео сигнал и снабдување DC моќност за безбедност на камерата. Лесно се користат само plug and play. Тоа се вклопува BNC или РКА конекција за видео и аудио, и 2,1 мм центар позитивна енергија приклучокот.
Должина : 30 M
Висок Квалитет на Професионален Кабел за видео надзор
Сите-во-едно аудио видео и моќ кабел
Plug and Play подготвени
РКА аудио и BNC видео & 2.1 mm моќност конектори
Пакетот Вклучува :
1x 100 Метри Камера за Видео и Аудио Моќ Кабел за видео надзор
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни E-mail веднаш.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
A85
Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Употреба:
CCTV КАМЕРИ
Големина:
30 МЕТРИ

Слични производи во категоријата