• Неодамнешно
  • -15 %
50X DC Моќност connecter Конвертор 12V DC кабел машки конектор Адаптер за Камерата

50X DC Моќност connecter Конвертор 12V DC кабел машки конектор Адаптер за Камерата

DEN 1102.00
DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна


50pcs машки DC Моќност connecter Конвертор Адаптер за видео надзор Камера
Опис :
Професионални машки DC Моќност конвертор за видео надзор безбедносни камери
Сосема Нов Висок Квалитет DC Моќност Конвертор.
Пакет Се Вклучени :
50x DC Моќност Конвертор connecter адаптер за видео надзор Камера
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни E-mail веднаш.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Број На Модел На:
A11
Пол:
Машки
Примена:
моќност

Слични производи во категоријата