• Неодамнешно
  • -15 %
1 До 8 PCIe Рудар Машина Графичка Картичка Продолжување Кабелот PCI-E 16X се Претвори 8 Порта USB3.0 PCIE Проширување Картички Столб Картичка BTC се ВКЛУЧИЈА ETH

1 До 8 PCIe Рудар Машина Графичка Картичка Продолжување Кабелот PCI-E 16X се Претвори 8 Порта USB3.0 PCIE Проширување Картички

DEN 4511.00
DEN 5307.36

Количината на стоката
Това е достапна


Име : PCI-E 16 X до 8-портен USB адаптер
Интерфејс : PCI-E слот
Материјал : Алуминиумски + PCBA
Производ перформанси : за матичната плоча PCI-E картичка, plug and play
Големина : 140x75mm (LXW)
производ прирачник :
Новиот 1-на-8 производ е придвижуван од осум независни PCIE интерфејси, поддршка 2.0, 1.0, 1.1 PCIE сигнали, независни 8 1 X сигнали, измамник 16 X слот текст 4 X сигнал, и графика кабел за продолжување кабелски сетови за употреба,
Висока-перформанси господар чип, поддршка USB3.0 полна-брзина на пренос, стабилна работа. Внимание : плоча треба поддршка "над 4 G Декодирање" Опции ,а потоа може да се отворат и да се користи Со Goldfinger постабилна за матичната Плоча PCI-E Слот За матична плоча ,тоа треба да се исполнат следниве опции,а Потоа може да користите нашата оваа експанзија столб картичка : 1,Вашата матична плоча треба да има 4 x опсег на 2,Вашата матична плоча треба да има AB4 G (Над/над 4 G) На пример : вистински Biostar TB250-BTC е во ред и работа за нашите проширување столб картичка

Клучни карактеристики

Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1 до 8 PCIe Рудар Машина Графичка Картичка Продолжување на Кабелот
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Интерфејс Тип:
PCI Express

Слични производи во категоријата