• Неодамнешно
  • -22 %
008S PCI-E Столб PCIE 1x да 16x столб картичка 60см USB 3.0 Кабел за Податоци SATA 6pin 4Pin IDE Напојување Molex за BTC Шлемови рударска

008S PCI-E Столб PCIE 1x да 16x столб картичка 60см USB 3.0 Кабел за Податоци SATA 6pin 4Pin IDE Напојување Molex за BTC Шлемови

DEN 299.00
DEN 383.04

Количината на стоката
Това е достапна


Погоден за матичната плоча PCI-E лежиштето за батерии 1 X, 2 X, 4 X, 8 X, 16 X(1-16 X и 16-16 X може да се користи), за нов PCI-E адаптер коло печени, побезбедно, поефикасно и повеќе практични!
Пронајдокот решава проблемите на традиционалните кабелски заварување точки, како што се кршливи и лесно да изгори, пренесување сигнал слабеењето, недоволна кабел должина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.0 Кабел(Случаен боја)
1.Три интерфејс за напојување,компатибилен со сите напојување порта. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.Додадете LED индикатор
3.0
Описи
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.PCI-E конектор со мулти-слој заштитените жица, најдолго 3м/9.Графика слот за користење на конектор, графика картичката на контактот подобро.
PCI-E Столб ВЕР 008 S Изразат 1 X да 16 X Графика Рударство Продолжување Кабел
PCI-E 1 X да 16 X Extender Графичката Картичка Конектор Адаптер Кабел за Рударство
Спецификации :
Тип : PCEI64 P-N03 008 S
Жица должина : 60cm/23.Слот со фиксна тока, лесно да се отстрани видео картичка и фиксна видео картичка, така што видео картичка ќе не падне надвор од слотот.Графичка картичка напојување користејќи четири FP солидна кондензатори. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Жица помек,графика може да бидат поставени. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Клучни карактеристики

Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ALLOYSEED
Интерфејс Тип:
USB,PCI Express
Број На Модел На:
PCI-E 1x да 16x Столб картичка
Интерфејс Тип:
4pin 6pin SATA
Број На Модел На:
188771
стој картичка користете:
за BTC Рудар Машина
Стој картичка верзија:
ВЕР 008S
столб тип:
PCI-E PCI Express Картичка Стој
Стој картичка интерфејс:
SATA 4Pin IDE Molex 6pin

Слични производи во категоријата