• Неодамнешно
50yards/многу Висока-одделение венчаница копчето за враќање назад DIY додатоци buttonhole облека accesories

50yards/многу Висока-одделение венчаница копчето за враќање назад DIY додатоци buttonhole облека accesories

DEN 1992.00

Количината на стоката
Това е достапна

Star-резултати се многу важни за нас. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.
Боја : како на слики
Имаме и други видови на чипка, добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу!
Адреса :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Име на производ : 50yards/многу Висока-одделение венчаница копчето за враќање назад DIY додатоци buttonhole облека accesories
Материјал : памук
Пакување : цената е за 50yards.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Други

Слични производи во категоријата