• Неодамнешно
Луција Занает 100g/многу,Околу 1100pcs Случаен Мешани Големина Вештачка Цвет Двојно Глави Stamen Цвеќиња за свадба оркестарот 002010015

Луција Занает 100g/многу,Околу 1100pcs Случаен Мешани Големина Вештачка Цвет Двојно Глави Stamen Цвеќиња за свадба оркестарот

DEN 236.64

Количината на стоката
Това е достапна


Луција Занает 100g/многу,Околу 1100pcs Случаен Мешани Големина Вештачка Цвет Двојно Глави Stamen Цвеќиња за свадба оркестарот 002010015
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.значи, ако стоката цена над $200 треба да го Цитирам тарифи.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Луција занаети
Број На Модел На:
002010015
Тип На Производ:
Други
боја:
случаен мешани бои
Големина:
Random Mixed Size
Текст:
безбедни и не-токсични
Пакет:
100g/многу,Околу 1100pcs
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци

Слични производи во категоријата