• Неодамнешно
Бесплатен превозот на Големо 1000 компјутери/многу 25*18 мм Овална Форма Јасно Епоксидна Смола Купола Налепница Лепило За Накит

Бесплатен превозот на Големо 1000 компјутери/многу 25*18 мм Овална Форма Јасно Епоксидна Смола Купола Налепница Лепило За Накит

DEN 3120.00

Количината на стоката
Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница
25*18 ММ, Овална форма Јасно Епоксидна , епоксидни налепница декоративни , метал привезоци, стакло или дрво драсканици плочка. Со оваа ставка може да се направи на вашиот сопствен поврзани со carft предмети со отворен ум и креативна идеја
Карактеристики на нашата Јасно Сјајот епоксидна налепници :
1). висок квалитет епоксидна смола , не yellowing ,фоки и ги штити
слики
2). Мин. цел : 1 LOT=1000 КОМПЈУТЕРИ
3). Големина : 25*18 мм Овална форма
4). Стил : самолепливи ,Круг , 3 D ефект , вода/нула
отпорна
5). лесен за користење : само стави јасно епоксидна налепница на сликата и
притиснете надолу се врши, лесно и прекрасен
6). Оваа епоксидна налепница е самолепливи не би шаване лабава ,еднаш
се применува ,ќе остане во сликата,трајни ,крајно транспарентно ,
речиси нема влакна и правливи , водоотпорен и отпорен на гребење
Вие нема да мора да чекате вашиот пломби да се исуши! Направи приврзоци во
минута!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SUTOYUEN
Број На Модел На:
EF2040
Тип На Производ:
Други
Многу транспарентна:
Јасно Sealer
Лепило:
Самолепливи
Стил:
Декоративни Налепница
Тип:
Епоксидна Налепница 3D
боја:
Јасно , Многу Транспарентна
Место на Потекло:
Кина
Големина:
40x30 MM Oval Clear
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Слични производи во категоријата