• Неодамнешно
2 Слој Цртан Филм Був Ручек Boxs Храна Овошје Складирање Сад Преносни Бенто Кутија Безбедно Пикник Сад Топла Lunchbox Деца Подарок

2 Слој Цртан Филм Був Ручек Boxs Храна Овошје Складирање Сад Преносни Бенто Кутија Безбедно Пикник Сад Топла Lunchbox Деца Подарок

DEN 181.92

Количината на стоката
Това е достапна


Молиме Забележете : Како руската поштенска политика корекција, купувачите треба да се пополни во полно име на името на примачот правилно да ги собереш, ве молиме проверете ако вашето име е полно име пред да испратите цел ако вашата земја е на руски јазик. Здрава Исхрана, Здрав Живот, Преносни Цртан Филм Був Ручек Кутија
Карактеристики :
Издржливи да се користи и лесно се чистат.
Голем капацитет, може да се стави повеќе храна или ужинка, вклучувајќи лажица.
Може да се загрева во микробранова, не дупка во кутија, треба да го отворите поклопецот кога ќе ги ставите во микробранова.
Големо за студентите, канцеларијата на работниците, патници итн.
Храна одделение PP, здрава и зелена заштита на животната средина.
Микробранова печка и ладење, флексибилна употреба.
Двојно случај дизајн, повеќе погодно за вашиот оброк складирање.
Флексибилни заклучување фати запечатување дизајн.
Компактни димензии, лесен за носење.
Едноставен и модерен изглед со атрактивни цртан филм був дизајн. Тип : Практичен, Еко-пријателски
За : Сите
Материјал : ПП
Повод : Училиште, Дома, На Отворено, Кујна Соба, Трпезарија, Канцеларија
Боја : Виолетова, Жолта, Розова, Сина Пакет тежина : 0.137 kg
Производ големина (L x W x H) : 15 x 12 x 6.5 см / 5.90 x 4.72 x 2.55 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 17 x 14 x 8 см / 6.68 x 5.50 x 3.14 инчи Пакет содржина : 1 x Цртан филм Був Ручек Кутија Храна Овошје Пластика Контејнер за Складирање Бенто Кутија за Деца Детска

Клучни карактеристики

боја:
Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Бренд Име:
magichome
Стил:
Јапонија Стил
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Производство:
Одделни Производи
Техника:
On-стаклен
Број На Модел На:
162486701
Број на Корисници:
1
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Производство:
ручек кутија
Функција:
Преносни Бенто Кутија
Цртан филм:
Був Ручек Boxs
Возраст:
Lunchbox Деца ,детска
Употреба:
Храна Овошје Пикник

Слични производи во категоријата