• Неодамнешно
10pcs NQK 10X21X5 TC10X21X5 NBR Скелет Нафта Печат 10*21*5 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки

10pcs NQK 10X21X5 TC10X21X5 NBR Скелет Нафта Печат 10*21*5 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки

DEN 182.40

Количината на стоката
Това е достапна


Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ-10 X21 X5 NBR Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 10 mm OD (надворешен дијаметар) : 21 mm Ширина/Висина/Дебелина : 5 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликации
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Клучни карактеристики

Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ 10X21X5 NBR
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард

Слични производи во категоријата